Školení vedou špičkoví odborníci:


Tomáš Poucha
, nezávislý konzultant, lektor a facilitátor zaměřující se na efektivní komunikaci a marketing. Vystudoval strategické a projektové řízení, absolvoval řadu mezinárodních kurzů (BBDO University, Omnicom Boot camp, etc.) a má zkušenosti z vedoucích pozic předních reklamních a komunikačních agentur. Učí marketingovou komunikaci na VŠE, interní komunikaci na FSV UK, je porotcem v prestižních soutěžích EuroEffie, FEIEA Grand Prix apod. a zakladatelem Institutu Interní komunikace, Marketingového institutu při VŠE.


Petr Sedláček
pravidelně přednáší jak na seminářích pro vysokoškolské studenty (VŠE, University of New York, Prague), tak pro odborníky z praxe (semináře pro nakl. Economia, Top Vision nebo Institute for International Research). Kromě klasických seminářů v oblasti PR a Media Relations vede semináře zaměřené na komunikaci, umění prezentace a rétoriku. Spojuje svět byznysu se světem alternativních terapeutických postupů – je totiž úspěšným terapeutem se stovkami klientů po celé ČR.


MUDr. Tomáš Rektor,
psychiatr a psychoterapeut, zakladatel zdravotnického zařízení TERAPIE.INFO, s.r.o, které poskytuje komplexní psychiatrickou, psychologickou a psychoterapeutickou pomoc. Pomáhá i předním českým manažerům vypořádat se se stresem, eorkoholismem a jinými závislostmi – a jak sám říká, workoholismus patří mezi jeho „oblíbené“ závislosti.


Jana Vyhlídalová
, pracovala v letech 2008 – 2010 na pozici ředitelky pro informační a reklamní služby společnosti Telefónica O2, kde zodpovídala za prodej mobilní reklamy a vývoj reklamních služeb, zakladatelka Plenkyvpraci.cz, Mediar.cz, majitelka Better Brand s.r.o. Od roku 2008 přednáší International Marketing pro Anglo American College (www.aauni.edu) a příležitostně marketingovou komunikaci na Vysoké škole ekonomické v Praze. Pořádá semináře a workshopy z oblasti marketingu, reklamy a komunikace pro odbornou veřejnost. Věnuje se také mentoringu a komunikaci v charitativní oblasti a je externí spolupracovnice Marketingového institutu FPH VŠE .


Ingrid Němečková
, trenér a konzultant společnosti Growth Point. Ingrid má psychologické a lingvistické vzdělání (FF UK), mnohaleté zkušenosti z nadnárodních korporací (HR T&D – bankovnictví, telekomunikace) a terapeutický výcvik (Integrativní psychoterapie zaměřená na tělo). Je členkou České asociace pro psychoterapii zaměřenou na tělo. Věnuje se tréninkům a workshopům na nejrůznější témata, jako jsou např. manažerské dovednosti, management změny, time management, stress management, emoční inteligence, manažerská kondice a dlouhodobá výkonnost pro lidi pracující v korporacích.

Zajímá se a radí i o životní kondici a life managementu, fyzické a psychické kondici a life managementu, poskytuje psychologické konzultace, psychoterapie, bioenergetická cvičení. Spolupracuje s kvalifikovanými fyzioterapeuty, výživovými poradci, sportovními trenéry, lékaři a terapeuty.


Jana Holá
, pedagog, školitelka, lektorka, specialistka na interní komunikaci. Od počátku devadesátých let  pracovala na různých manažerských pozicích firem v oboru informačních a komunikačních technologií.

Od roku 2004 se však plně věnuje odborné a pedagogické činnosti na Fakultě elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice.

V roce 2005 získala doktorát na Technické Univerzitě v Liberci v oboru Organizace a řízení podniku, což společně s napsáním knihy Interní komunikace ve firmě považuje za své životní úspěchy.

 


Dana Poul-Graf, (rod. Poulová), koučka, ředitelka interní komunikace globální korporace, spoluzakladatelka Institutu Interní Komunikace. Profesionálka v oblasti komunikace s nadšením pro lidi a se zaměřením na účinnost komunikace za jakýchkoli podmínek, v multinárodním a multikulturním kontextu. Dana se také zaměřuje na poradenství v oblasti komunikace lídrů a budování silných výkonných týmů.


Petr Růžička,
 akreditovaný kouč České asociace koučů, trenér a konzultant. Člen České asociace koučů. Klinický psycholog, psychoterapeut, rodinný terapeut a supervizor. Vystudoval na Univerzitě Karlově jednooborovou psychologii. Kontinuálně se vzdělává v oblasti koučování a aplikované psychologie, účastní se konferencí a workshopů v ČR i zahraničí.

 

Stanislav Rýdl, celou svou profesní kariéru se věnuje psaní a copywritingu. Texty publikuje od svých 17 let. Začínal jako autor recenzí na serverech jako Filmpub.cz a Novinky.cz (Hrej). Zkušenosti s vytvářením profesionálních textů získal při práci v PR a komunikaci a psaní pro firemní periodika, newslettery, weby a další publikace společností jako GE Money, Telefónica O2, ČEZ, Baťa, ČSA, British American Tobaco a další.

 

Michal Martoch, konzultant práce na dálku, specialista na talent management a komunitní bydlení. Špičkové reference a zkušenosti z nadnárodních firem Procter & GambleHyundai, 8 let praxe v řízení distribuovaných týmů na dálku, 1. organizátor veřejných webinářů v Česku mj. pro firmy jako T-mobileVodafone. Rozsáhlá publikační a osvětová činnost.