Kvalitní interní komunikace je třeba  ve všech oborech. Proto IIK přináší odborné veřejnosti ta nejnovější aktuální témata, která pomohou zájemcům orientovat se v problematice interní komunikace, inspirovat se a obohatit svoji práci novými nápady a zkušenostmi ostatních.

 

Školení pro manažery – pro vedoucí pracovníky a členy vedení firem připravujeme školení, na kterých se seznámí s metodikou a principy strategické interní komunikace. Díky školení si také budou moci vyměnit zkušenosti a sdílet know-how s odborníky na obdobných pozicích.

Školení pro odborníky na interní komunikaci – profesionálům v oboru interní komunikace nabízíme školení zaměřená na taktickou interní komunikaci, její principy a pravidla fungování, a také přehled novinek, nápadů a inspirativních příkladů dobré praxe.

Školení pro všechny, které interní komunikace zajímá – všem, kterým připadá interní komunikace zajímavá a důležitá, nabízíme průřezová témata, která zaujmou každého zájemce bez ohledu na obor, v němž působí. Školení podpoří networking a výměnu zkušeností s kolegy, kteří pracují na podobných i rozdílných pozicích.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám na info@institutik.cz a rádi Vám pomůžeme!