Snídaně Hands On

Co se neměří, to se nedá řídit. Na co nejsou čísla, to není. Plán bez jasných hodnot je jen list přání. To slyšíme na každém kroku. Jak ale změřit to, co je opravdu k něčemu? Jaké jsou správné techniky měření spokojenosti zaměstnanců? Je nutné si brát agenturu? Stačí nám, když se na to někdo podívá a pomůže rozkrýt výstupy, nebo to zvládneme sami?

Jistě existuje řada technik. Od dotazníků, přes focus groups a panely, nebo jen položky porady. Co komu stačí, jak se to kde dělá? Jak se v jiných firmách správně ptají a jaké techniky používají, aby to dávalo smysl obsahově, časově i finančně a hlavně abychom měli co nejrelevantnější data?

To otevřeme na další snídani Hands ON. Nejdříve si nastavíme teoretický rámec a potom se navzájem řekneme, jak to kdo dělá – jako tradičně budou přítomné společnosti z financí, výroby, poradenství, B2B i retailu.

Kdy: 6.12. (8:30-11:00)

– 8:00 – 8:25 – Registrace
– 8:30 – 9:00 – Neformální networking
– 9:00 – 11:00 – Snídaně

Kde: Tančící Kuchyně

          

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Institutu interní komunikace zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.