Setkání

Prezentace, webináře, přednášky a další víceméně jednostranné formáty, kde není moc možností pro přímou a neustálou interakci jsou velkým a bolavým tématem. Velice snadno nám auditorium usíná, nevnímá, dělá něco jiného a je velmi těžké je udržet v jedné místnosti, natož, když to doma mají kousek do lednice, nebo mají vypnutou kameru a hoří jim deadline z úplně jiné oblasti – tedy na dálku, prostřednictvím videokonferencí.

V rámci dalšího dílu letní školy detailně probereme konkrétní kroky přípravy, vedení i návazné aktivity ideálních prezentací. Vysvětlíme a ukážeme základní problémy a jejich řešení
– jak se na takové setkání připravit z pohledu technologie (co musíme mít puštěné, nastavené a vyladěné, jaké potřebujeme nástroje, přístroje a systémy a to na straně „vysílače“ i přijímače.
– jak všechny udržet a zapojit, co jen to jde – tedy postupy, které zajistí, že lidé budou nejen dávat pozor, ale něco si také odnesou.
– jak ze setkání něco mít i následně? Jaké systémy používat pro práci s podklady, zápisy, obrazem, zvukem? Jak archivovat, hledat a zpracovávat? Co se dá dělat automaticky
– největší bolesti a nejzajímavější triky a quickwins.

Pod vedením zkušených profesionálů si vše vysvětlíme, ale i názorně ukážeme, vyzkoušíme – jak se to dělá správně, ale i jak se to dělá špatně.

– Roli garanta správného řemesla, postupů a techniky na sebe vezme Pavel Píštěk ze společnosti Ipex
– Roli garanta koncepce, návazností, systémů a pravidel si, jako tradičně, bere Tomáš Poucha z IIK
– garanti jednotlivých systémů, přístupů, ale i challenge připadnou na naše partnery a členy.

 

Kdy: 6.8. od 14:00 do 16:00 (Samotná akce bude trvat cca 90 minut)

Kde: Určitě online (případně místo na osobní setkání upřesníme)

 

 

 

 

 

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.