Kanceláře, stěhování, homeoffice a zkrátka všechno kolem prostředí, ve kterém se pracuje. Jak se bude pracovat, co to bude znamenat a jak se s tím vypořádat? Co je důležité, co komu zafungovalo na co si dát pozor, s čím pracovat, jak se mění svět a požadavky na pracoviště.

Další setkání bude na téma dost bolavé, pokud přijde na pracovní prostředí, stěhování, nové formy spolupráce…

  1. Jak se má stěhování optimálně řešit a jaké jsou zajímavé zkušenosti z minulosti otevře Tomáš Poucha za Institut interní komunikace.
  2. Jiří Bréda ze společnosti MiseHERo, začne workshopem v rámci kterého si účastníci zkusí jaké to je, když přijdou do nového prostředí, které jim někdo dobře vysvětlil, ale zjistí že není funkční. Jirka nám také ukáže principy kanceláří, společného a optimálního prostředí.
  3. David Řezníček z Konsepti představí své zkušenosti s kancelářemi a stěhováním z pohledu dodavatele nábytku a někoho, kdo léta řeší takovéto projekty.
  4. Na závěr vystoupí Petr Váša z Microsoftu, který představí systémy a principy které mohou práci podpořit a posunout.

Kdy: 12. 4. od 18:00 – 21:00

– 17:30 – 17:55 – Registrace
– 18:00 – 20:15 – Setkání
– 20:15 – 21:00 – Neformální networking při sklence vína

Kde: Tančící Kuchyně

          

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Institutu interní komunikace zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.