Setkání pro širokou veřejnost

Před pár lety se ve firmě interně komunikovalo skrze nástěnku a časopis, později se přidaly maily, sdílené disky a dnes máme desítky kanálů. Jaké kanály má smysl řešit, jaké fungují a na koho a jakým směrem se všechno vydává? Budou všechny nástroje v mobilu? Bude časopis nostalgií nebo stálou raritou? Budou komunikační nástroje přibývat nebo se vše zjednoduší do jednoho? Čemu se věnovat, do čeho investovat a co je slepá ulička? Co dnes nejvíce funguje a proč?

Setkání bude rozděleno do dvou částí:

Co nás čeká? Uděláme pořádek v tom, jak se kanály používají a k čemu mají sloužit. Ukážeme si nejlepší zkušenosti u nás i v zahraničí. Se svým příspěvkem vystoupí Tomáš Poucha z IIK, který vytvoří přehledný rámec problematiky interních komunikačních kanálů. Směr a konkrétní využití současných a nových technologií představí Petr Váša Modern Workplace Business Group Lead ze společnosti Microsoft.

Podíváme se na porady, zapojení manažerů, intranety, sociální sítě, maily, newslettery a firemní časopisy a řadu dalších kanálů.

Future is now – druhá část setkání, kde se podíváme na to, jak jsou na tom přední firmy u nás – respektive přední komunikátoři z nich, jak to vidí a jak se to u nich ve firmě vyvíjí a jak to vypadá.

Vystoupí: Honza Kopecký – šéf interní komunikace v T-Mobile a Miloš Tuček – šéf interní komunikace v České spořitelně.

Proč přijít:

  • Uděláme si přehled, jaké kanály se používají a k čemu slouží
  • Ukážeme si nejlepší příklady v ČR i ze zahraničí
  • Podíváme se na současné a nové technologie interních kanálů
  • Inspirujeme se od ostatních a jejich nejlepších zkušeností jak komunikovat směrem na různé úrovně managementu k samotným dělníkům

Kdy: 8. 4. od 18:00 do 21:00

18:00 – 18:15 – Registrace
18:15 – 20:15 – Setkání
20:15 – 21:00 – Neformální networking

Kde: Microsoft, Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

Cena: pro členy vstup zdarma, pro nečleny 333 Kč (cena bez DPH)

       

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Institutu interní komunikace zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.