Kontakty

Tomáš Poucha

Tomáš Poucha

Director

T: +420 777 716 314
E: tpoucha@iik-mkti.cz

 

O Tomášovi:

Instituty

Zakladatel prestižního Marketingového institutu – platformy propojující největší profesionály na poli marketingu; odborník, pedagog & konzultant v oblasti Interní komunikace a zakladatel Institutu Interní komunikace.

Poslání

Tomášovým posláním je pomáhat lidem řešit problémy – zpřehlednit, rozplést, nalézt řešení a funkční system. Tomáš tak pomáhá nalézt a potvrdit správný směr a rozhodnutí v podnikání i v životě. V předních společnostech pomáhá nastavení interní komunikace ze strategického pohledu (Employer brand, EVP), taktického (kanály, nástroje, cílové skupiny), ale i správnému business fungování (značka a marketing, customer experience, NPS).

Hledání nového nepoznaného

Tomáše baví nacházet a otevírat nepoznaná, bolavá či revoluční témata & řešení v oblasti nejen marketingu a interní komunikace, ale i osobního rozvoje a dosud těžko uchopitelného fenoménu work-life-balance.

Životní styl

Mnohé Tomáš inspiruje svým životním stylem – kdy vyměnil hlavní město za venkov Jižních Čech a je vysokým podporovatelem práce na dálku, která i v jeho plném nasazení dobře funguje a je pro Tomáše osvěžující. Rád vaří, chalupaří, loutkaří a miluje hudbu.

Dana Poul-Graf

Dana Poul-Graf

Spoluzakladatelka IIK

 

Dana Poul-Graf je spoluzakladatelkou IIK, nedávno se přistěhovala zpět ze svého pobytu v USA. V současné době působí jako interdisciplinární poradce, mentorka a koučka. Má silnou touhu pomáhat lidem, věnuje se společnostem, vedoucím pracovníkům, týmům i jednotlivcům, aby vedle ziskovosti podnikání nalezli i své poslání, správně jej komunikovali a jednali s ním v souladu.

Dana pomáhá organizacím a lidem v nich vracet do práce smysl, vytvářet prostředí, které nad rámec odměn a uznání nabízí opravdový lidský zážitek. Ráda pracuje s lidmi, kteří jsou připraveni poprat se s tím, co taková přeměna vyžaduje.

Výsledek její práce přináší trvalou úroveň zapojení, vyšší produktivitu a v konečném důsledku i vyšší zisky v dnešním složitém světě.

Dana se narodila na Slovensku, žila v Austrálii a v Americe a dnes jí opět přitáhla Praha. Tyto multikulturní zážitky přidávají k její jedinečné perspektivě další hodnotné rozměry.

Institut interní komunikace z.s. 

Karmelitská 268/26, Praha 1, 118 00
Spisová značka: L 21171 vedená u Městského soudu v Praze
IČO: 22817395

Fakturační údaje

Fakturace pro Institut interní komunikace zajišťuje společnost Savoir-faire s.r.o.

Savoir-faire s.r.o.

Karmelitská 268/26
118 00, Praha 1
IČO: 28928920

 

Obchodní podmínky

 

 

 

 

 

 

 

9 + 1 =

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.