Kontakty

 

 

 

Tomáš Poucha

Director

T: +420 777 716 314
E: tpoucha@institutik.cz

 

O Tomášovi:

 

Tomášovým posláním je pomáhat lidem řešit problémy – zpřehlednit, rozplést, nalézt řešení a funkční systém. Tomáš tak pomáhá nalézt a potvrdit správný směr a rozhodnutí v podnikání i v životě.

Má za sebou stovky změnových a konzultačních projektů optimalizace nastavení, strategie, nástrojů a procesů interní komunikace.

Na VŠE a UK FSV otevřel předmět  Interní komunikace, Employer brandu, ale i Správného rozhodování.

Věnuje se metodice i praktické implementaci mentoringu

Hledání nového nepoznaného

Tomáše baví nacházet a otevírat nepoznaná, bolavá či revoluční témata & řešení v oblasti nejen marketingu a interní komunikace, ale i osobního rozvoje a dosud těžko uchopitelného fenoménu work-life-balance.

Mnohé Tomáš inspiruje svým životním stylem – kdy vyměnil hlavní město za venkov Jižních Čech a je vysokým podporovatelem práce na dálku, která i v jeho plném nasazení dobře funguje a je pro Tomáše osvěžující. Rád vaří, chalupaří, loutkaří a miluje hudbu.

Dana Poul-Graf

Dana Poul-Graf

Spoluzakladatelka IIK

 

Dana Poul-Graf je spoluzakladatelkou IIK, nedávno se přistěhovala zpět ze svého pobytu v USA. V současné době působí jako interdisciplinární poradce, mentorka a koučka. Má silnou touhu pomáhat lidem, věnuje se společnostem, vedoucím pracovníkům, týmům i jednotlivcům, aby vedle ziskovosti podnikání nalezli i své poslání, správně jej komunikovali a jednali s ním v souladu.

Dana pomáhá organizacím a lidem v nich vracet do práce smysl, vytvářet prostředí, které nad rámec odměn a uznání nabízí opravdový lidský zážitek. Ráda pracuje s lidmi, kteří jsou připraveni poprat se s tím, co taková přeměna vyžaduje.

Výsledek její práce přináší trvalou úroveň zapojení, vyšší produktivitu a v konečném důsledku i vyšší zisky v dnešním složitém světě.

Dana se narodila na Slovensku, žila v Austrálii a v Americe a dnes jí opět přitáhla Praha. Tyto multikulturní zážitky přidávají k její jedinečné perspektivě další hodnotné rozměry.

Fakturační údaje

Veškeré aktivity Institutu interní komunikace zajišťuje společnost Savoir-faire s.r.o.

Savoir-faire s.r.o.

Karmelitská 268/26
118 00, Praha 1
IČO: 28928920

 

Obchodní podmínky

 

 

 

 

 

 

 

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.