Minikonference (připojit se můžete i online)

 

Porady jsou jedním ze stěžejních a nejefektivnějších nástrojů manažerské interakce a spolupráce, jako takové. Bývají s nimi problémy tváří v tvář a jsou prakticky neuchopené na dálku, prostřednictvím videokonferencí.

V rámci letní školy se proto podíváme na konkrétní kroky přípravy, vedení i návazných aktivit takového nástroje. Vysvětlíme a ukážeme základní problémy a jejich řešení
– jak se na takové setkání připravit z pohledu technologie (co musíme mít puštěné, nastavené a vyladěné), systémů (v čem a jakou přípravu děláme).
– jak všechny zapojit – tedy postupy, které zajistí, že lidé budou nejen dávat pozor, ale budou se i zapojovat, budeme řešit konkrétní úkoly, dojdeme ke konkrétním výsledkům a odpovědím. Jaké role určit? Jaká technologie, technika i přístupy nám pomohou? Co jsou největší chyby?
– jak ze setkání něco mít? Jaké systémy používat pro práci s podklady, zápisy, obrazem, zvukem? Jak archivovat, hledat a zpracovávat? Co se dá dělat automaticky
– největší bolesti a nejzajímavější triky a quickwins.

Pod vedením zkušených profesionálů si vše vysvětlíme, ale i názorně ukážeme, vyzkoušíme – jak se to dělá správně, ale i jak se to dělá špatně.

– Roli garanta správného řemesla, postupů a techniky na sebe vezme Pavel Píštěk ze společnosti Ipex
– Roli garanta koncepce, návazností, systémů a pravidel si, jako tradičně, bere Tomáš Poucha z IIK
– garanti jednotlivých systémů, přístupů, ale i challenge připadnou na naše partnery a členy.

 

 

Kdy: 23.7. od 14:00 do 16:00 

Kde: Deloitte, Churchill I, Italská 2581/67, Praha 2 – Vinohrady (připojit se můžete i online)

 

 

 

 

 

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Institutu interní komunikace zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.