Setkání

Liniový neboli lower-level management, ti nejbližší šéfové, „žíněnka“ mezi vedením a zaměstnanci. I z našich čísel je jasné, že mají neuvěřitelný vliv na to, jak lidé přijímají informace nebo vnímají změny i celou firmu.

Pro dnešek nás nebude zajímat, jak efektivně řídí, plánují nebo organizují, zajímá nás, jak se svým týmem komunikují a jestli náhodou nepodrývají to, o co se v rámci interní komunikace snažíme. Jak liniové manažery „nakoupit“, aby před svým týmem více kopali za firmu? Co mohou být bariéry? V čem je jejich role těžká a jak jim může pomoci interní komunikace, aby oni zase potom mohli pomoci jí? A je možné je v tomhle nějak kontrolovat?

Podíváme se na pár čísel a teorii o tom, v čem jsou liniový manažeři specifičtí oproti ostatním zaměstnancům a poslechneme si, jakou roli pro ně hraje interní komunikace, a to přímo od nich samotných. Přijďte si to poslechnout a zeptat se i vy.
Kdy: 15.11. od 18:00 do 21:00

– 17:30 – 17:55 – Registrace
– 18:00 – 20:15 – Setkání
– 20:15 – 21:00 – Neformální networking při sklence vína

Kde: Tančící Kuchyně

          

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Institutu interní komunikace zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.