Snídaně

Tentokrát si na snídani nepřizveme zástupce nějaké společnosti, který by nám ukázal, jak se s touto oblastí potýkají, ale podíváme se na nejzajímavější a nejpřínosnější údaje a data, se kterými jsme se za minulá léta setkali. Podíváme se na čísla ohledně jednotlivých kanálů a nástrojů, probereme přidanou hodnotu interní komunikace, měření a hlavní přínosy angažovanosti, finanční a další ukazatele. Vycházet budeme z čísel ze světa, ale zejména z archivu IIK a společnosti Ipsos + si představíme zcela nový průzkum mapující motivaci mezi zaměstnanci a manažery.

Dozvíte se v něm třeba to, co Čechy dokáže v práci nejvíce nakopnout, co je tam dlouhodobě udrží a že to rozhodně nemusí být jen obligátní přidání peněz.

Snídani povede Tomáš Poucha s novou posilou Institutu interní komunikace, která se měřením a průzkumy věnuje posledních několik let.

 

Kdy: 14.6. od 8:30 do 11:00

– 8:00 – 8:25 – Registrace
– 8:30 – 9:00 – Neformální networking
– 9:00 – 11:00 – Snídaně

Kde: Tančící Kuchyně

           

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Institutu interní komunikace zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.