Podle posledních dat z Microsoftu chce v dnešní době změnit práci 40 % „bílých límců“. To vypadá na velké stěhování národů a možná i Vy řešíte, jestli děláte to správné na tom správném místě…

Všude kolem nás je ohromné množství stereotypů, které často  bývají hlavním nepřítelem pokroku. Pojďme rozbít velmi často skloňovaný stereotyp ze světa businessu a to „jasné rozdíly“  mezi korporací a startupem. Pojďme hledat, co „vykrást“, čím se inspirovat, ujistit se o tom, že pracujeme ve správném prostředí, že děláme tu správnou práci.

– Co je to nejlepší na práci i marketingu v korporaci a co ve startupu?
– Co jsou největší nesmysly?
– Co komu nejlépe funguje a co se velmi snadno přenést do Vaší práce, firmy, života?
– Co je podstatou stereotypu a na co si dávat pozor?

Podíváme se pod ruce dvou velmi úspěšných manažerů, kteří stojí na opačných stranách spektra.
– Jednak je to manažer top značky, který pracuje v rámci velkého regionu a jeho možnosti jsou z pohledu obyčejného smrtelníka prakticky neomezené.
Petr Trešl, ze společnosti HP

Na druhé straně je to chlapík, který rozjíždí už několikátý startup, práce v korporaci si také vyzkoušel, ale je přesvědčený že prostředí „začátků“ je pro něj přínosnější.
Jakub Mandát, ex CEO Ušetřeno.cz, nyní CEO FlexDog, ze skupiny Footshop.

V rámci teoretického rámce se podíváme na lokální i světová data, která ukáží hlavní rozdíly, ale i měřítka toho, co je správné, nebo úspěšné. To připraví Tomáš Poucha z MKTI

Registrace zdarma.

 

Kdy: 2.6. od 14:00 do 16:00 (samotná akce bude trvat zhruba 90 minut)

Kde: Online

 

 

 

 

 

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Institutu interní komunikace zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.