Letní škola 1. blok
Nemusí se to zdát jako úplně zásadní, ale v desítkách firem, kde jsme pomáhali nastavit interní komunikaci, je právě tahle oblast nejbolavější.

 

Co všechno interní komunikace může a hlavně má dělat?
Pro koho má fungovat, komu pomáhat, co měnit?
Co má komu ukazovat, reportovat, rozvíjet?
Jak může ukazovat svou přidanou hodnotu, podporovat fungování firmy a zajistit, že si o ní všichni myslí to, co chceme, že nás, jako interní komunikátory bere jako partnery?
Jak a v čem může IK pomáhat ve strategických oblastech, jako je employer brand, EVP, udržitelnost a podobné důležité, ale nejasně chápané oblasti?
To vše projdeme, ukážeme na konkrétních příkladech a hlavně pomůžeme implementovat ve vaší společnosti.

 

 

Kdy: termín společně dohodneme, kontaktujte nás na egregorova@iik-mkti.cz

Cena: Pro členy 4000 Kč bez DPH, pro nečleny 6000 Kč bez DPH, cena obsahuje intenzivní praktické školení vedené odborníkem, materiály. Školení i workshop povede Tomáš Poucha – zakladatel a šéf IIK.

V případě přihlášení na všechny 3 termíny a absolvování všech bloků získáte certifikát Institutu interní komunikace  –  celková cena 12.000 Kč bez DPH pro členy, 18.000 Kč bez DPH pro nečleny.

 

Pro registraci a více informací nás kontaktujte na egregorova@iik-mkti.cz.

 

 

 

 

 

 

 

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Institutu interní komunikace zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.