Setkání

„Jak se můžou vzájemně dohodnout nebo dokonce si vzájemně pomáhat “cucáci“ i “fotrové“ ve firmě?

Vystoupí Jan Veselý – vedoucí Inovační laboratoře FF UK a koordinátor Aliance pro mladé v ČR. Odborník na inovace, který vedl stážový program v IBM, a nyní „probouzí changemakery“ na Karlově univerzitě. Představí nám své zkušenosti, přínosy a možné cesty, a hlavně podstatu toho, jak se z jeho pohledu dívají na práci zástupci mladé generace.

“Mladí dneska hlavně potřebují vidět smysl, hloubku a směr – to je to, co dle Honzy na ně funguje a ve firmách chybí”.

S pohledem, jaké nástrahy a pocity celkově prožívají “zkušenější pracovníci” vystoupí se svým průzkumem Doc. Kateřina Legnerová z VŠE.

„Padesátníci to mají dneska hodně těžké, hodně firem je ignoruje, nerozvíjí a přitom starší pracovníci mají spoustu zkušeností a do důchodu to mají kolikrát ještě hoooodně daleko“.

Celkový pohled na jednotlivé generace přinese v rámci průzkumu IPSOSU – Lenka Šilerová, Executive Director Ipsos HR & ERM, Ipsos.

“Horký průzkum na téma toho, co je pro jednotlivé generace v práci, na pracovišti a v životě opravdu důležité.“

Spojíme si všechny pohledy, řekneme si, co na koho může zabrat a co komunikace – co, na koho, jak komunikovat, přizpůsobit, zkrátka, jak s oběma generacemi pracovat… O to se postará Tomáš Poucha z Institutu interní komunikace.

 

Kdy: 7.2. (18:00-21:00)

– 17:30 – 17:55 – Registrace
– 18:00 – 20:15 – Setkání
– 20:15 – 21:00 – Neformální networking

Kde: IPSOS s. r. o., Slovanský dům, vchod E, Na Příkopě 22, Praha 1

          

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Institutu interní komunikace zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.