Setkání

Znáte to, papír (nebo prezentace) snese hodně a slibem nezarmoutíš. Na dalším setkání se podíváme, jak můžeme dostat vize, cíle, strategie a plány z tabulek a prezentací do běžného života, aby to nebolelo naopak bavilo, fungovalo a nezapadlo. Jak tyto složité myšlenky překládat, předávat dál, jak je promítat do praxe, plánovat, trackovat a měřit. Jak pomoci kolegům, aby pochopili to složité a začalo to žít.

Romana Slámová z Deloitte představí velkou regionální soutěž pro tisíce zaměstnanců, která má za úkoly vysvětlit a přivést k životu klasické korporátní a samostatně nic neříkající motto. Soutěž běží po několikáté a skutečně funguje. Což se pozná zapojením, chápáním a to napříč hierarchií i všemi zeměmi.

 

Od semínka až po produkt

Jak posílit povědomí zaměstnanců o dlouhodobých vizích společnosti, jak jim zhmotnit na papíře napsané hodnoty, na nichž firma stojí, a jak je vtáhnout do procesu udržitelného podnikání? Společnost Kofola přišla s originálním Projektem Kamilka, jehož cílem bylo zasadit a vypěstovat vlastní heřmánek a následně z něj vyrobit limitovanou edici Rajec heřmánek z vlastních bylin z Rajecké doliny. Jedna věc je záměr, druhá realita. Co vše se v rámci 6 měsíčního projektu podařilo zrealizovat, kde byla největší úskalí a co si z celého projektu nakonec odnesli zaměstnanci? To vše prozradí komunikační manažerka Kofoly ČeskoSlovensko, Jana Ptačinská Jirátová.

 

Příšerky představují myFOX

Martina Podzimková ze společnosti Foxconn Vám dá nahlédnout do kreativní komunikační kampaně. Kampaně, která měla a stále má připravit zaměstnance Foxconnu na jiný proces komunikace s HR a zdůraznit výhody implementace nového personální systému. Je dostupný odkudkoliv, kdykoliv, bezpečně a jednoduše. Prostě takové HR oddělení 24 hodin denně bez zbytečného papírování.

 

Modří už vědí aneb Team Blue challenges

Jitka Jarošincová a Aneta Valdhansová z ČSOB představí mezinárodní projekt zaměřený na propagaci firemní kultury skrze výzvy, do nichž se zapojily tisíce zaměstnanců. Zajímá vás, jaké to je překonat Guinessův světový rekord nebo se sportem dostat na Měsíc? Podělí se s vámi také o tipy a zkušenosti jak reflektovat lokální kulturní odlišnosti v rámci mezinárodní spolupráce.

 

Vedle nástrojů a procesů se podíváme se i na kreativní řešení – Je třeba přehodit složité, nudné věci do neformální odlehčené komunikace? Nebo je možné být seriozní?

 

Proč přijít

  • Případové studie z praxe
  • Teoretický rámec i praktická doporučení
  • Inspirace i ze zcela odlišných kultur a firem
  • Součástí setkání je prohlídka kanceláří Deloitte

 

Kdy: 19.11. od 15:00 do 17:00 hod.

Kde: Deloitte CZ, Churchill I, Italská 2581/67, Praha 2 – Vinohrady

 

 

 

Tato akce již proběhla. Výstupy a prezentace z akce najdete v naší knihovně. Knihovna je pro členy Institutu interní komunikace zdarma. Ostatní nás prosím kontaktujte.

Odebírejte naše novinky

Přidejte se k nám a žádná plánovaná akce Vám neunikne!

Plně respektujeme nařízení GDPR. Popis způsobu našeho chování najdete v patičce.

-Děkujeme.